Hakkımızda | Castamo Mobilya

Hakkımızda

Castamo Mobilya ailesi olarak Mobilya sektöründe yaklaşık 40 yılı aşkın zamandır hizmet vermekteyiz. Çağdaş ve yenilikçi anlayışa daima aşıladığımız kalite ve estetiği tüm ürün gruplarımıza yansıtmaya özen göstermekteyiz. Mobilya da adeta sanatı icra ederken müşteri memnuniyetini esas alan ince düşünce yapısına bağlı kalarak hizmet veriyoruz. İç mimar desteği, satış ve satış sonrası hizmetler gibi desteklerle İnsana saygı ölçüsünde hareket noktamızı oluşturduğumuzdan sektörün öncü firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

1977 yılından bugüne Mobilya sektöründe kurumsal kimliğe ulaşarak bunu daima ileri bir seviyeye taşıma gayretiyle hareket etmekteyiz.

1977 yılında , küçük bir atölye ile faaliyete başladığımız, IŞIKSAL MOBiLYA ismiyle yaptığımız yatırımlar, yüksek kalite anlayışı ve çağdaş tasarımlarımız ile kısa sürede sektörde adından söz edilen seviyeye ulaşarak büyük bir başarı elde ettik.
2006 yılında CASTAMO MOBİLYA adı altında markalaşarak üretim ve yönetimde toplam kaliteyi benimseyerek Kurumsallığı daha da belirgin hale getirdik.

Ahşabın ham halinden kullanımına kadar olan her aşamasında ufak dokunuşlarla büyük sanatı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kalite çizgisinin hissedilir oluşu, konfor ve estetiğin şairane tutumu, yenilikçi luxury mobilya modellerinin heyecanlı yanının keşfinde ki huzuru doyasıya yaşayacağınız Castamo Mobilya ailesinin zengin ürün yelpazesini keşfedin.

Kimi zaman gelenekleri ve yaşanmışlıkları yansıtan ama aynı zamanda trend mobilya modelleri listesinde daima zirveye oynayan Castamo Mobilya modellerinin gizemli ve heyecan dolu yanını sizi farklı kılan özgün bir tasarımla sunuyoruz.

Castamo Mobilya, profesyonel kadrosu ve uzun süreli tecrübenin getirisiyle hizmete sunduğu Mobilya Modellerini ve bu modellerin bir şarkının en güzel notalarını temsil ettiği proje etrafında kusursuz birleşimini sergilemektedir.

CASTAMO MOBİLYA, profesyonel kadrosu ve modern üretim teknikleri ile 6000 m2 üretim tesisinde tüm kapasiteyle çalışarak müşterilerine doğru zamanlı hizmet sunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası hedefler doğrultusunda başarılarına bir yenisini daha eklemek isteyen Castamo Mobilya ailesi olarak 2011 Yılında Açılan Fransa Mağazası ile yurt dışında tam anlamıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Ülke sınırlarını aşan Mobilya tarzıyla adından daima söz ettiren ve sayısız başarılı projenin altında imzası bulunan Castamo Mobilya tasarımlarına bir yenisini eklemeye devam etmektedir.